Konsept

akilli-ev

AKILLI EV

Günümüzde hayatı kolaylaştıran önemli teknolojilerden biri olan akıllı ev altyapısıyla yükselecek olan Cuento Elite, uzaktan dairenizi yönetme şansı sunacak.

kapali-otopark

KAPALI OTOPARK

Belki de şehrimizin en büyük problemlerinden biri olan park yeri sorunu sizin için artık tarih olacak. Akşam eve geldiğinizde aracınızı nereye park edeceğinizi düşünüp stres olmayacaksınız. Çünkü Cuento Elite’in kapalı otoparkında aracınızın da yeri hazır!

guvenlik

GÜVENLİK

Projeyi hiçbir kör nokta bırakmayacak şekilde çevreleyecek olan güvenlik kameraları ve 7/24 aktif hizmet verecek özel güvenlik görevlileriyle içiniz rahat olacak.

lobi

LOBİ

Proje girişinde yer alacak lobi sayesinde misafirleriniz karşılanacak, her girişin kaydı tutulacak ve güvenlik en üst seviyeye çıkacak.

cocuk-oyun-alani

ÇOCUK OYUN ALANI

Çocuklarınız kendilerine özel olarak ayrılan alanda arkadaşlarıyla sosyalleşip eğlenebilecek.

kamelya-ve-selale

KAMELYA VE SÜS HAVUZLARI

Komşularınızla sosyalleşip keyifli zaman geçirebileceğiniz ortak alanlarda samimiyete özen gösterdik. Koyu sohbetlere ev sahipliği yapacak olan kamelyalara süs havuzlarının huzur verici sesleri eşlik edecek.

yesil-peyzaj

YEŞİL PEYZAJ

Cuento Elite’in yeşil peyzajı sayesinde nefes alabilecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

spor-sahasi-ve-yuruyus-yolu

SPOR SAHASI VE YÜRÜYÜŞ YOLU

Basketbol veya voleybol oynayabileceğiniz spor sahası ile açık havada komşularınızla maçlar düzenleyip, ter dökebilirsiniz. Özel yürüyüş alanında sabah yürüyüş veya koşularınızı yapıp güne zinde başlayabilirsiniz.

yerden-isitma

YERDEN ISITMA

Yerden ısıtma sistemiyle yuvanız daha verimli bir şekilde ısınacak. Ayrıca dairelerde tesisat geçişleri olmayacağı için daha ferah yaşam alanları oluşturulacak.