logo-lg

CUENTO ELİTE

hakkında

ŞEHRİN MERKEZİNDEKİ ESTETİK

Cuento Elite hayatınızı kolaylaştırırken sizi de özel hissettirsin istedik. Bu yüzden bölgesinin dikkat çeken projeleri arasında yer alacak ünik bir mimari anlayışa sahip olacak. İstanbul’un silüetine şık bir ayrıntı, nefis bir modern mimari örneği ekleyeceğiz.

hakkimizda-img

Ulaşım

Her Yol Elite Bir Yaşama Çıkar

Bağlantı yollarının kesişim noktasında yer alan Cuento Elite, ulaşılabilir bir yaşamı mümkün kılıyor. Şehrin merkezinde olmanın avantajıyla her yere kolayca ulaşma lüksünü yaşatıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Çamlıca gişelerine 5 dakikalık mesafesiyle gitmek istediğiniz yerler sizin için artık kolayca ulaşmak demek. Finans Merkezi’ne komşu lokasyonuyla Cuento Elite, yatırım değeri olarak da oldukça yüksek bir potansiyel ortaya koyuyor. İhtiyacınız olan her yere ve her şeye ulaşmanın kolaylığıyla yaşamaya alışacaksanız. Cuento Elite’in sağladığı kolaylıklardan kalan vaktinizi de kendiniz ve sevdikleriniz için ayırabileceksiniz.

mesafe
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6
Slide 1
Slide 2
Slide 3
Slide 4
Slide 5
Slide 6

16 katlı yekpare kelebek tipi yapıda 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşacak olan 66 yeni yaşam alanı ve özel tasarım 2 adet loft daire sunan Cuento Elite’in 2 katını proje sakinleri için yeni bir alışveriş deneyimi sunacak olan 2000 metrekarelik ticari alanlar için ayırdık.

360
iletisim-img

İletişim

BİZE MESAJ GÖNDERİN


Telefon

0216 481 28 00

444 79 35

E-mail

satis@ydkyapi.com

Adres

Merkez ofis:Şerifali Mah. Kızkalesi Sokak. No:1 Daire:A/40 Ümraniye / İstanbul

Proje adresi:Tatlısu, Şenol Güneş Blv., 34774 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul